اطلاعیه مهم خوابگاه

اطلاعیه مهم خوابگاه


 با توجه به تصمیم شورای دانشگاه در جلسه ١٢ خرداد ١٣٩٩، مبنی بر برگزاری کلیه امتحانات پایان‌ترم ۹۸۲ به صورت غیرحضوری و ادامه آموزش مجازی و نیز تاکیدات روزهای اخیر مقامات وزارت بهداشت بر جدی‌بودن و تداوم احتمال ابتلا به کرونا و همچنین فراهم نبودن امکانات و شرایط کاملا ایمن و استاندارد در خوابگاه‌ها و با عنایت به اولویت حفظ سلامت دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه، خوابگاه‌های دانشجویی تا اطلاع ثانوی تعطیل بوده و از پذیرش دانشجو معذور می‌باشند.
 
در عین حال با تصویب شورای دانشجویی در جلسه ١٣ خرداد ١٣٩٩ و نظر به درخواست‌های مکرر دانشجویان عزیز، مبنی بر نیاز به مراجعه به خوابگاه محل اسکان خود برای برداشتن وسایل و مدارک خود، مصوب گردید تا از روز شنبه ١٧ خرداد الی چهارشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٩ از ساعت ۸ الی ١۴، طبق ضوابط و صرفا به خوابگاه‌های محل اسکان خود و بدون امکان اسکان و بیتوته مراجعه و نسبت به تسویه حساب و تحویل وسایل و اتاق به مسئولین خوابگاه اقدام  نمایند.
 
♦️با توجه شرایط فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت ضوابط بهداشتی و حفظ سلامت دانشجویان و همچنین تعطیل‌بودن رسمی خوابگاه‌ها، این تاریخ قابل تمدید نمی‌باشد.
 
♦️ با هدف حفاظت از سلامت دانشجویان و حفظ حقوق سایر ساکنین، ورود دانشجو صرفا با ارائه کارت دانشجویی امکان‌پذیر است و ورود همراهان دانشجو یا به نمایندگی از کسی به خوابگاه به هیچ‌وجه امکان‌پذیر نیست. البته مشخصات و زمان حضور دانشجویان مراجعه‌کننده ثبت خواهد شد.
 
♦️ الزام استفاده از ماسک و دستکش  حین حضور در خوابگاه برای تاریخ‌های اعلام‌های شده وجود دارد و حداکثر زمان ورود و خروج بیشتر از ۳۰ دقیقه نمی‌باشد و دانشجویان لازم است به سرعت نسبت به برداشتن وسایل خود اقدام نموده و از تجمع در خوابگاه خودداری کنند.
 
♦️ امکان اسکان شبانه براساس دستوالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا به هیچ‌وجه وجود ندارد و دانشجویان عزیز لازم است زمان حضور خود در خوابگاه را به گونه‌ای تنظیم کنند که در همان‌روز به محل زندگی خود بازگردند.
 
♦️امکان تحویل وسایل سایر دانشجویان، به دانشجویان دیگر وجود ندارد و درخواستی بر این مبنی پذیرفته نمی‌شود.
 
♦️ با توجه به استیجاری بودن خوابگاه و اتمام مدت قرارداد اجاره و تحویل ساختمان به موجر ، امکان نگهداری وسایل دانشجویان به هیچ عنوان وجود ندارد و مسئولیت عدم مراجعه و بروز هرگونه مشکل برای وسایل دانشجویانی که در زمان اعلام شده مراجعه نکرده اند بر عهده شخص دانشجو خواهد بود.
آدرس کوتاه :