مراسم بزرگداشت روز دانشجو برگزار شد

مراسم بزرگداشت روز دانشجو برگزار شد


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

مراسم بزرگداشت روز دانشجو در تاریخ 18 آذر ماه ساعت ۱۰:۳۰ با حضور ریاست محترم دانشکده، جناب آقای دکتر حاج ولیئی، معاونت محترم، اساتید، کارکنان ، دانشجویان و جمعی از مسئولین شهرستان، در دانشکده فنی و منابع طبیعی تویسرکان برگزار شد.

مراسم بزرگداشت روز دانشجو در تاریخ 18 آذر ماه  ساعت ۱۰:۳۰ با حضور ریاست محترم دانشکده، جناب آقای دکتر حاج ولیئی، معاونت محترم، اساتید، کارکنان ، دانشجویان و جمعی از مسئولین شهرستان، در دانشکده فنی و منابع طبیعی تویسرکان برگزار شد.
آقای دکتر حاج ولیئی ضمن خیر مقدم و تبریک روز دانشجو به حاضران در جلسه، ماجرای سال ۱۳۳۲ را مقدمه ای برای پایه گذاری روز دانشجو معرفی کردند و با ادای احترام به شهدای انقلاب، شهدای دفاع مقدس و شهدای عرصه علم و فناوری بیان داشتند راهی را که شهداء با ایثار و جان‌فشانی برای ما تبیین نمودند تا به امروز ادامه دارد و الهام بخش مسیر دانشگاهیان علی الخصوص دانشجویان خواهد شد. ایشان بیان داشتند که باید شخصیت خود را در دانشگاه به گونه ای شکل دهیم که دین خود را نسبت به کسانی که امنیت امروز ما به خاطر ازخودگذشتگی آنهاست ادا کنیم. ایشان بیان داشتند دانشکده فنی و منابع طبیعی تویسرکان از جمله مراکز آموزش عالی است که مسئولان آن اعتقاد  ویژه ای به توانمندی و پتانسیل های دانشجو دارند و معتقدند هر دانشجو یک سرمایه معنوی است و با برنامه¬ریزی و سیاستگذاری در زمینه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، همه تلاش خود را برای رشد علمی، فرهنگی و سیاسی دانشجویان می نماید. آقای دکتر حاج ولیئی در پایان سخنان خود این وعده را به دانشجویان دادند که تمام توان و تلاش خود را برای رفع مشکلات دانشجویان خواهند داشت تا دانشجویان عزیز بتوانند با آرامش و آسودگی خاطر به انجام وظیفه و رسالت خود بپردازند.         
ایشان همچنین به مناسبت روز دانشجو به تمامی دانشجویان حاضر در مراسم یک بسته اینترنت 10 گیگابایتی بعنوان هدیه اهداء نمودند.

در این مراسم از دانشجویان برتر علمی و ورزشی که موفق به کسب رتبه و مدال شده بودند با اهداء جایزه و لوح سپاس تقدیر شد.

 

 

                                                       روابط عمومی دانشکده فنی و منابع طبیعی تویسرکان