بازگشت به صفحه کامل

خوابگاه

خوابگاه


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print


با توجه به آنکه دانشکده تویسرکان فاقد خوابگاه میباشد و این موضوع موجب ایجاد برخی نگرانی ها  برای خانواده دانشجویان ایجاد میکند به همین علت مسئولین دانشکده را بر آن داشته تا با پیگیری های بسیار زیاد بتوانند تنها خوابگاه استاندارد موجود در شهرستان را ،به صورت استیجاری برای دانشجویان فراهم آورند.تا بدین شکل نگرانی دانشجویان از بابت خوابگاه تا حد بسیار زیادی رفع گردد

خوابگاه استیجاری کوثر درنزدیکی آرامگاه حیقوق نبی (ع) قرار گرفته است..
این خوابگاه مشتمل بر4 طبقه می باشد و هر طبقه دارای 30 اتاق بزرگ با کلیه امکانات رفاهی از قبیل : تخت خواب - موکت - روفرشی -کمد - یخچال - شبکه اینترنت بیسیم پرسرعت و .... می باشد.
خوابگاه کوثر توسط ناظمه های خوابگاه کنترل می شوند و ناظمه ها نیز تحت نظر امور دانشجویی دانشکده به کار خود مشغول هستند و خوابگاه توسط مسئولین مربوطه به طور منظم کنترول و سرکشی می شود.و به جد می توان گفت که یکی از بهترین خوابگاه های دانشگاه بوعلی بشمار می آید.


آدرس : تويسركان - بلوار حیقوق نبی ع -خوابگاه کوثر
.

مبلغ شهریه بابت دو نیمسال 972-971 برای هر دانشجو 800000 تومان می باشد.جهت دریافت آئین نامه سکونت در خوابگاه کلیک کنید


تعهد نامه وشرایط پذیرش وثبت نام در خوابگاه دانشکده فنی و منابع طبیعی تویسرکان

1-مقررات عمومی

*خوابگاه قسمتی از محیط واحد دانشگاهی محسوب می شود ورعایت مقررات تعیین شده از سوی مسوولین دانشگاه برای همه دانشجویان الزامی است .

*در ابتدای سال تحصیلی اتاق واثاثیه آن طبق تعرفه به دانشجو تحویل داده می شود ودر آخر سال طبق تعرفه تحویل گرفته خواهد شد . مسوولیت خسارت وارده به اتاق ویا کسر لوازم آن به عهده شخص یا اشخاص تحویل گیرنده است که از دانشجو وصول خواهد شد .

*هر دانشجو موظف به حفظ اموال شخصی خود بوده ومسوول خوابگاه در این رابطه هیچ گونه مسئولیتی ندارد .

* هر گونه نغییر یا تعویض قفل اتاق ها ویا سایر وسایل بدون موافقت کتبی سرپرست خوابگاه ممنوع است .

*دانشجو حق طبخ غذا در اتاق خود را ندارد وهردانشجو مسئول مرتب کردن آشپزخانه وخاموش کردن اجاق گاز پس از اتمام کارش خواهد بود .

* دانشجو حق تعویض و یا واگذاری اتاق مسکونی خود رابه دیگری(حتی مقیم همان خوابگاه)ندارد مگر با مجوز کتبی مسوول خوابگاه وتایید امور دانشجویی.

*در صورتی که در امور تاسیساتی یا وسایل اتاق های مسکونی خوابگاه از قبیل کلید پریز برق.انشعابات اب وگاز. تلویزیون و... خللی پیش اید و در نتیجه نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد دانشجویان ساکن ان اتاق ها موظفند مراتب را کتبا به مسوول خوابگاه اطلاع دهند تا اقدام لازم به عمل اید. مسوولیت عدم اعلام این گونه موارد و یا دخالت مستقیم در امور تاسیساتی اتاق ها که موجب ضایعات احتمالی جانی ومالی بشود به عهده دانشجویان ساکن آن اتاق است.

* دانشجویان موظف به حفظ بهداشت و نظافت اتاق خود و اماکن عمومی خوابگاه هستند.

*با توجه به اینکه دانشگاه بوعلی سینا دانشگاه عاری از دخانیات می باشد، استعمال و نگهداری وسایل مرتبط با استعمال آن در تمامی اماکن دانشگاهی از جمله خوابگاه ممنوع است و در صورت مشاهده با متخلفین برخورد خواهد شد.

* نگهداری واستفاده از ابزار والات غیر قانونی از قبیل لوازم قمار.اسلحه سرد وگرم،توزیع ومصرف هر گونه مواد افیونی.مشروبات الکلی و مواد روان گردان در خوابگاه ممنوع است. وبا متخلفین بر اساس ایین نامه انضباطی دانشجویان رفتار خواهد شد.

* ایجاد هرگونه مزاحمت که سبب سلب اسایش ساکنان خوابگاه شود از قبیل ایجاد سروصدا.درگیری.استفاده از وسایل صوتی و تصویری با صدای بلند و...ممنوع است.همچنین برگزاری مراسم و جشن های مختلف خارج از برنامه امور فرهنگی واحد توسط دانشجویان. فقط با کسب مجوز از اداره امور خوابگاه ها واخذ تعهد مبنی بر رعایت شئونات اجتماعی و اسلامی میسر است.

*ساعات ورود وخروج در فصول مختلف از سوی امور دانشجویی تعیین ودر تابلوی اعلانات خوابگاه ها اعلام می شود .

*سه مورد گزارش از سرپرست امور خوابگاه ها، مبنی بر عدم رعایت ساعات تعیین شده وغیبت از خوابگاه ،موجب لغو مجوز اقامت در خوابگاه شد وامور دانشجویی ضمن اطلاع به خانواده دانشجو وارجاع دانشجو به مرکز مشاوره وراهنمایی، نسبت به ادامه سکونت وی در خوابگاه تصمیم گیری خواهد کرد .

*دانشجو موظف است هنگام خروج از خوابگاه کلیه وسایل برقی گاز سوز اتاق خود را خاموش کند وهر گونه اتفاق ناشی از عدم رعایت این موارد بر عهده دانشجو است .درضمن استفاده از هرگونه وسایل گرمازا وپر مصرف شخصی در داخل خوابگاه ممنوع است .

* شب ها از ساعت 23 الی 6 بامدادسکوت عمومی اعلام می شود و در این ساعات ساکنان  خوابگاه ملزم به رعایت سکوت وآرامش خواهد بود.

*رعایت ادب واحترام متقابل بین دانشجویان ومسوولین خوابگاه الزامی است .

*چنان که دانشجو بر خلاف این آیین ومقررات رفتار کند، هیچ یک از دانشجویان حق بر خورد لفظی یافیزیکی با وی را نداشته وصرفا موظفند موضوع را به مسوولین مربوط گزارش نمایند.

تبصره : هرگونه درگیری فیزیکی ولفظی ،ضمن انعکاس به کمیته انضباط دانشجویان منجر به محرومیت دانشجویا دانشجویان خوابگاه خواهد شد.

* مجوز اقامت دانشجو در خوابگاه در صورت محرز شدن عدم صلاحیت وی برای ادامه سکونت ،در هرمقطع زمانی می تواند لغو شود. تشخیص عدم صلاحیت بر عهده کمیته انضباطی دانشجویی یا معاون دانشجو واحد است .

اینجانب ................................................ دانشجوی رشته........................ ...............به شماره دانشجویی ............................................. ضمن مطالعه مقررات سکونت در خوابگاه ، تعهد می دهم مفاد این مقررات را رعایت کنم و در صورت تخطی از این مقررات ، دانشگاه می تواند نسبت به برخورد قانونی با اینجانب اقدام نماید.

تاریخ :                                         امضاء و اثر انگشت

 

لازم به توضیح است دانشجویانی که فرد یا افرادی را که بعنوان هم اتاقی معرفی میکنند میبایست متقابلا آن افراد نیز شما را به عنوان هم اتاق معرفی نمایند.در غیر این صورت دانشکده بر اساس ظرفیت های خالی اقدام به چینش خواهد نمود پیش ثبت نام خوابگاه برای سال تحصیلی 98-97

 
 تذکر: اعلام اسامی دانشجویان هم اتاقی صرفا جهت برنامه ریزی بوده و در صورت امکان و شرایط و ظرفیت اتاق ها دانشکده بر اساس در خواست دانشجویان اقدام خواهد کرد و در غیر اینصورت دانشجویان طبق چینش اداره خوابگاه ها موظف هستند در اتاق ها اسکان پیدا کند.
لازم به توضیح است دانشجویانی که در سال گذشته در خوابگاه ساکن بوده و تسویه حساب و تحویل اتاق را را از طریق سرپرستان خوابگاه انجام نداده اند لازم است  قبل از ثبت نام تسویه حساب خود را انجام داده و سپس نسبت به ثبت نام در سال تحصیلی 98-97 اقدام نمایند، در غیر اینصورت  ثبت نام   این افراد انجام نخواهد شد.