بازگشت به صفحه کامل

روز دانشجو

روز دانشجو


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

مراسم بزرگداشت روز دانشجو

به گزارش روابط عمومی دانشکده فنی و منابع طبیعی تویسرکان مراسم روز دانشجو با حضور فرماندار، امام جمعه شهرستان و رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان و چند تن دیگر از مسئولان شهرستان تویسرکان از جمله روسای دانشکده فنی و منابع طبیعی، دانشگاه آزاد و پیام نور شهرستان تویسرکان برگزار شد.

در این مراسم که با همت و تلاش و همکاری دانشکده فنی تویسرکان، دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد برگزار گردید، مراسم ابتدا توسط دکتر مجتبی بابائی رئیس دانشگاه آزاد تویسرکان آغاز شد و ضمن عرض سلام و خیر مقدم به دانشجویان و اساتید و مدعوین حاضر، از حضور آنان تشکر و قدر دانی نمودند.

در ادامه آقای مهندس مومیوند فرماندار محترم شهرستان در سخنانی روز دانشجو را روز تبلور حق خواهی دانشجویان در تاریخ ایران دانست و عنوان نمود:  دانشجو در راستای مطالبه گری، آزاد اندیشی و حق گویی و استقلال طلبی کشور سمبل تمام عیاری معرفی شده است و الگویی همیشگی است که در تمام دورانهای حساس این کشور نقشی پر رنگ را بر عهده داشته است.

وی همچنین در خصوص اقدامات انجام شده در دولت تدبیر و امید و مسائل و مشکلاتی که این دولت در طول سه سال و نیم فعالیت خود با آنها روبرو بوده است سخنانی را عنوان نمود و دولت یازدهم را از مظلومترین دولتها در دوران پس از انقلاب معرفی کرد که در برخی از موارد نقادان حداقل انصاف را نیز در طرح و بیان انتقاد از دولت رعایت نمی کنند.

مهندس مومیوند در قسمتی از سخنان خود به مسائل مربوط به شهرستان تویسرکان نیز اشاره ای نمود و از اقداماتی که در این مدت با همکاری و حمایتهای نماینده شهرستان و امام جمعه این شهر صورت گرفته عناوینی را عنوان نمود.

سپس دکتر صفایی رئیس دانشگاههای پیام نور استان همدان در سخنانی خطاب به دانشجویان گفت: ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو باید عرض کنم که این روز،  روز جشن و شادی نیست روز شهادت سه تن از دانشجویان غیور و وطن پرست ما به دست رژیم شاهنشاهی است که به حضور استکبار آمریکا در ایران معترض بودند و به خاک و خون کشیده شدند و ما باید تا همیشه این عزیزان را به عنوان الگوی استقلال طلبی ایران در خاطرمان زنده نگه داریم .

 

در ادامه برنامه، گروه موسیقی به اجرای زنده ی موسیقی سنتی پرداختند و پس از آن پخش یک کلیپ و اجرای  نمایشنامه طنز، و پایان بخش مراسم نیز، تقدیر از دانشجویان ممتاز شهرستان با اعطای لوح تقدیر و جوایز از دستان دکتر اکبر خدابخشی، دکتر مجتبی بابائی، دکتر صفایی، به دانشجویان گرامی از جمله آقایان، امیر حسین جلیلوند(فناوری اطلاعات)، مهدی حاج علی(صنایع)، رضا کرد نژاد(صنایع غذایی) انجام شد.